Godlike Motion
Bine ai venit la forumurile Godlike Motion.

Godlike Motion este o comunitate romaneasca formata dintr-un staff prietenos si in stare sa ajute la nevoie pe oricine, cu informatii.

Va dorim o navigare placuta in continuare, insa pentru aceasta va rugam sa va faceti un cont, printr-un simplu click pe butonul "Register" aflat sub acest mesaj.

Echipa comunitatii,
Godlike Motion.
Godlike Motion
Bine ai venit la forumurile Godlike Motion.

Godlike Motion este o comunitate romaneasca formata dintr-un staff prietenos si in stare sa ajute la nevoie pe oricine, cu informatii.

Va dorim o navigare placuta in continuare, insa pentru aceasta va rugam sa va faceti un cont, printr-un simplu click pe butonul "Register" aflat sub acest mesaj.

Echipa comunitatii,
Godlike Motion.
Godlike Motion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Photoshop, Servere, Discutii si distractie. Toate le gasiti doar pe Godlike Motion Community.

 

 Aproape 18 milioane de tablete vandute in 2010!

Go down 
AuthorMessage
GunneR*
Webmaster
Webmaster
GunneR*


Viata : Aproape 18 milioane de tablete vandute in 2010! Barawarn1
Posts : 201
Milioane : 5478
Reputatie : 8
Join date : 2011-03-19
Age : 29
Location : EU

Clasa Sociala (RPG)
Clasa: Medic

Aproape 18 milioane de tablete vandute in 2010! Empty
PostSubject: Aproape 18 milioane de tablete vandute in 2010!   Aproape 18 milioane de tablete vandute in 2010! Icon_minitimeSat Apr 16, 2011 5:12 am

Comunicatul de presa publicat de IDC pe siteul oficial ne informeaza ca in anul 2010 s-au vandut aproape 18 milioane de tablete. Cum era de asteptat, Apple conduce detasat cu peste 15 milioane de tablete iPad vandute, iar numarul acesta este in continua crestere.
Tot IDC ne informeaza ca vanzarile Apple au scazut de la 93% pana la 73%, iar asta intr-un singur trimestru datorita aparitiei tabletei Samsung Galaxy.
Ce ne spune asta despre Samsung? In mod cert ca fac aparatura foarte buna si competitiva cu Apple. Cat despre Samsung Galaxy Tab nu pot spune decat ca mi se pare mult mai buna si mai rapida decat iPad-ul. Nu stiu ce sa spun inca de a doua generatie de iPad-uri, insa stiu ca Samsungul au deja un as direct in mana si nu se vor ascunde.

Aproape 18 milioane de tablete vandute in 2010! Apple-ipad-vs-Galaxy-Tab
Back to top Go down
https://godlike.actieforum.com
 
Aproape 18 milioane de tablete vandute in 2010!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Contest #1 - Premiu 500 milioane
» Contest #2 - Premiu 200 milioane
» Contest #3 - Premiu 300 milioane
» Sistem de puncte (reward) - milioane
» HtmlPad 2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Godlike Motion :: Tech Zone :: Tech News-
Jump to: