Godlike Motion
Bine ai venit la forumurile Godlike Motion.

Godlike Motion este o comunitate romaneasca formata dintr-un staff prietenos si in stare sa ajute la nevoie pe oricine, cu informatii.

Va dorim o navigare placuta in continuare, insa pentru aceasta va rugam sa va faceti un cont, printr-un simplu click pe butonul "Register" aflat sub acest mesaj.

Echipa comunitatii,
Godlike Motion.
Godlike Motion
Bine ai venit la forumurile Godlike Motion.

Godlike Motion este o comunitate romaneasca formata dintr-un staff prietenos si in stare sa ajute la nevoie pe oricine, cu informatii.

Va dorim o navigare placuta in continuare, insa pentru aceasta va rugam sa va faceti un cont, printr-un simplu click pe butonul "Register" aflat sub acest mesaj.

Echipa comunitatii,
Godlike Motion.
Godlike Motion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Photoshop, Servere, Discutii si distractie. Toate le gasiti doar pe Godlike Motion Community.

 

 Magazinul milionarilor

Go down 
AuthorMessage
GunneR*
Webmaster
Webmaster
GunneR*


Viata : Magazinul milionarilor Barawarn1
Posts : 201
Milioane : 5478
Reputatie : 8
Join date : 2011-03-19
Age : 29
Location : EU

Clasa Sociala (RPG)
Clasa: Medic

Magazinul milionarilor Empty
PostSubject: Magazinul milionarilor   Magazinul milionarilor Icon_minitimeFri Apr 15, 2011 4:57 am

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

"Magazinul milionarilor" al serverului Godlike Aion.

Ce este acest magazin cu milioane?
Este un magazin virtual unde puteti cumpara cu milioanele facute (posturi, concursuri..) tot felul de iteme pentru contul vostru din joc.

De ce am ales acest mod de magazin?
Pai, am gasit un rost astfel si milioanelor primite pe posturi, dar in acelasi timp, am facut si conexiunea directa cu jocul, unde veti primi itemul cumparat aici.

Care sunt preturile si produsele?

1. Archon Brigade General Items - 100 milioane/piece
2. Mastarius/Veille Items - 100 milioane/piece
3. Fenris's/Miragent's Items - 50 milioane/piece
4. Gold Medals - 100 milioane (50 medalii)
5. Platinum Medals - 100 milioane (50 medalii)
6. Silver Medals - 100 milioane (50 medalii)
7. Potiuni (Fine Greater Serum) - 50 milioane (500 potiuni)
8. Anuhart Items - 100 milioane (setul)
9. Tahabata Items - 50 milioane/piece
10. Scrolluri (greater running/raging....) - 100 milioane (1000 scrolluri)
11. Fashion Items (pentru remodel) - 150 milioane/piece.
12. Stormwing Items - 100 milioane (piece)
13. (empty)
14. (empty)
15. (empty)
16. (empty)
17. (empty)
18. (empty)
19. (empty)
20. (empty)
21. (empty)
22. (empty)
23. (empty)
24. (empty)
25. (empty)

____________________________

Daca doriti sa se adauge alte iteme pe locurile empty accesati urmatorul link: [You must be registered and logged in to see this link.] si scrieti acolo propunerile voastre, care pot fi acceptate respinse de owner.

Daca doriti sa faceti o "comanda" cu iteme din lista de mai sus, nu ezitati sa postati in urmatorul loc: [You must be registered and logged in to see this link.] , dupa model si exemplul de acolo.

Va multumesc pentru atentie,
Chuby.

Back to top Go down
https://godlike.actieforum.com
 
Magazinul milionarilor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Comenzi - Magazinul Milionarilor

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Godlike Motion :: Servers Development :: Godlike Aion-
Jump to: